Registrovať
 
Prihlásiť
štvrtok, 16 jún 2011 08:30

BM Riders s podporou BBB

Autor 
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Produkty BBB sú v súčasnosti predávané v 33 krajinách vo svete. Ich hlavnou charakteristikou je vysoká kvalita za rozumnú cenu. Už niekoľko rokov firma spolupracuje s viacerými tímami. Základnou filozofiou spoločnosti je využite spätnej väzby k zdokonaleniu ponúkaného tovaru, ktorý má zabezpečiť maximálny komfort z jazdy. Na našom trhu je značka etablovaní už niekoľko rokov a patrí k najpoužívanejším a najpredávanejším značkám doplnkov, komponentov a dielov.

Viac o spoločnosti Sk-Profi bike nájdete na www.skprofibike.sk.

Bikemagazin ridersPavol Krnáč, konateľ, SK-Profi bike: “Správne fungovanie všetkých komponentov bicykla je dôležitou súčasťou každej jazdy, nielen tej v ktorej ide o víťazstvo. BBB ponúka súčiastky a doplnky vo vysokej kvalite za rozumnú cenu vo viac ako 33 krajinách. Na Slovensku túto značku zastrešuje naša spoločnosť SK-Profi bike, a my sme radi, že môžeme poskytnúť úžitok z výrobkov BBB aj tímu Bikemagazin riders.”

Bikemagazin riders Miroslava Poklembová, zástupca manažéra a PR, Bikemagazin riders: "Nadviazanie spolupráce s BBB je pre našich jazdcov ďalší krok vpred ku skvalitneniu a zlepšeniu ich pocitu z jazdy. Produkty BBB sme používali s vysokou spokojnosťou už aj po minulé sezóny a preto sme potešení možnosťou užšej spolupráce v sezóne 2011.”

Bikemagazin riders podporujú:
Bikemagazin riders

O Bikemagazin riders:
OZ Bikemagazin riders pôsobí ako samostatná organizácia zameraná na podporu a rozvoj talentov v oblasti horskej cyklistiky. Vo svojej premiérovej sezóne sa jej členom podarilo vybojovať 2 tituly majstra Slovenska, 1 titul vicemajstra, 9 víťazstiev, 7 strieborných medailí, 1 bronz a celkovo 32 bodovaných umiestnení v seriáli Slovenského pohára v zjazde. V celkovom hodnotení najvyššej pohárovej súťaže skončil tím Bikemagazin riders na vynikajúcom 3. mieste.
Bikemagazin riders si kladie okrem podpory vybraných jazdcov za cieľ aj aktívnu prácu s mládežou s ohľadom na ďalší možný rast a prípravu v tejto oblasti. V súčasnosti združuje takmer 100 aktívnych členov z celého územia Slovenska. Viac informácií nájdete na http://riders.bikemagazin.sk.

Naposledy zmenené pondelok, 16 apríl 2012 15:09

logo

S5 Box

Registrácia

Ak chcete využívať všetky výhody nášho portálu, je potrebne sa zaregistrovať. Môžete tak urobiť štandardnou cestou, alebo využiť možnosť registrácie cez FACEBOOK. Registrovaní užívatelia majú možnosť diskutovať na fóre, mať vlastný komunitný profil, pridávať videá, fotky, predávať veci v bazáre a mnoho ďalších výhod a zaujímavostí.

 

NOVÁ REGISTRÁCIA