Registrovať
 
Prihlásiť
pondelok, 30 máj 2011 07:30

BM Riders s podporou Reevoltu

Autor 
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V roku 2010 pribudla na Slovensku ďalšia spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou cyklistického tovaru a doplnkov. Spoločnosť Reevolt z Partizánskeho ponúka vo svojom portfóliu niekoľko zaujímavých značiek.

Členovia A divízie už mali možnosť dlhodobo otestovať funkčné oblečenie Outwet, ktoré je veľmi príjemné nielen funkcionalitou ale aj cenou. Servisný partner tímu Bikemagazin riders, Suspension Clinic, zase využíva pre kompletnú starostlivosť o bicykle jazdcov A dívízie široký počet výrobkov rady Nacházel bike products, akými sú čističe, mazivá, kvapaliny, náplne...

Elektronický obchod nájdete na http://shop.reevolt.sk, viac o spoločnosti Reevolt nájdete na www.reevolt.sk.

Bikemagazin riders

Ján Čmiko, sales rep., Reevolt: “Naša spoločnosť Reevolt je na Slovensku nová, rovnako ako niektoré značky ktoré distribuujeme. Aby sme dokázali ich kvalitu, dohodli sme sa s tímom Bikemagazin riders, ktorý ich podrobí testovaniu nielen priamo v závodnom nasadení, ale aj mimo neho. Veríme, že aj tu sa potvrdia výborné ohlasy na produkty ktoré distribuujeme, tak ako tomu je v zahraničí.”

Bikemagazin riders Miroslava Poklembová, zástupca manažéra a PR, Bikemagazin riders: “Funkčné oblečenie Outwet sme mali možnosť otestovať vo fitness centre, pri najazdievaní kilometrov na XCéčku aj ako prvú vrstvu pod chráničmi priamo na závodoch. S dosiahnutou funkčnosťou sme viac ako spokojní.
Rovnako dobre ako my sa cítia aj naše bajky pri ošetrení produktami Nacházel. V spojení so šikovnými rukami mechanikov zo Suspension Clinic sme nezaznamenali zatiaľ žiadne technické problémy, ktoré by nám znemožňovali pokračovať v pretekoch.”

Generálni partneri:

Hlavní partneri:
Bikemagazin riders

Partneri:
Bikemagazin riders

O Bikemagazin riders:
OZ Bikemagazin riders pôsobí ako samostatná organizácia zameraná na podporu a rozvoj talentov v oblasti horskej cyklistiky. Vo svojej premiérovej sezóne sa jej členom podarilo vybojovať 2 tituly majstra Slovenska, 1 titul vicemajstra, 9 víťazstiev, 7 strieborných medailí, 1 bronz a celkovo 32 bodovaných umiestnení v seriáli Slovenského pohára v zjazde. V celkovom hodnotení najvyššej pohárovej súťaže skončil tím Bikemagazin riders na vynikajúcom 3. mieste.
Bikemagazin riders si kladie okrem podpory vybraných jazdcov za cieľ aj aktívnu prácu s mládežou s ohľadom na ďalší možný rast a prípravu v tejto oblasti. V súčasnosti združuje takmer 100 aktívnych členov z celého územia Slovenska. Viac informácií nájdete na http://riders.bikemagazin.sk.

Naposledy zmenené pondelok, 16 apríl 2012 15:10

logo

S5 Box

Registrácia

Ak chcete využívať všetky výhody nášho portálu, je potrebne sa zaregistrovať. Môžete tak urobiť štandardnou cestou, alebo využiť možnosť registrácie cez FACEBOOK. Registrovaní užívatelia majú možnosť diskutovať na fóre, mať vlastný komunitný profil, pridávať videá, fotky, predávať veci v bazáre a mnoho ďalších výhod a zaujímavostí.

 

NOVÁ REGISTRÁCIA